چرا طراحی سایت شرکتی ؟

 • آیا می دانید استاندارهای وب سایت شرکتی کدامند؟

 • آیا می دانید طراحی سایت شرکتی چگونه می تواند به شما کمک کند ؟

تجربه مشتریان ما در خصوص دریافت خدمات ارائه شده

طراحی وب سایت شرکتی بخش اعظمی از درخواست کاربران برای طراحی سایت را تشکیل می دهد . امروزه با توجه به فراگیر شدن اینترنت لزوم معرفی کسب و کارها در آن بیش از پیش احساس می شود . شرکت های تجاری نیز از این قائده مستثنی نیستند و برای معرفی خدمات و محصولات خود نیاز به وب سایت با کاربری شرکتی دارند .

گاه مشتریان با امکانات قابل پیاده سازی در وب سایت آشنا نبوده و در سفارشات خود نیازهای بلند مدت خود را در نظر نمی گیرند . در این مقاله به بررسی امکانات مورد نیاز و قابل ارائه در وب سایت های شرکتی می پردازیم

طراحی قالب اختصاصی

قالب یک وب سایت معرف برند شماست . از انجا که برند ها منحصر به فرد هستند لذا قالب وب سایت های شرکتی نیز می بایست منحصر به فرد بوده و معرفی کننده برند آن شرکت باشد . عواملی همچون رنگبندی ، صفحه بندی یا Layout و تصاویر حرفه ای نشانگر عملکرد حرفه ای شما در وب سایت و فضای مجازی می باشد و دانشی به نام UX و UI به این حوزه پرداخته تا هم گرافیک حرفه ای برای وب سایت طراحی شود و هم بر مبنای آن تجربه کاربری لذت بخشی به کاربران ارائه نماید .

قالب رسپانسیو و واکنشگرا

با توجه به اینکه تعداد کاربران موبایل روز به روز در حال افزایش است لذا می بایست وب سایت شما از طریق تلفن های همراه و ابعاد مختلف صفحه نمایش بخوبی مشاهده شود و متناسب با هر ابعادی ، تغییر شکل دهد . متاسفانه اکثر قالب های قدیمی رسپانسیو نبوده و فقط در کامپیوتر ها نمایش مناسبی دارند . سورینت پیشنهاد می کند در سفارش طراحی وب سایت شرکتی خود حتما رسپانسیو بودن سایت را مد نظر قرار دهید تا وب سایت شما کاربران موبایل خود را از دست ندهد .

معرفی کانال های ارتباطی

یکی از مهمترین بخش های یک وب سایت معرفی روش های ارتباط با شرکت است . بسته به اینکه مشتریان شما از چه قشری هستند می توانید راه های ارتباطی مختلفی نظیر تلفن ، مویابل ، فکس ، ایمیل ، پیامک ، شبکه های اجتماعی و . . . را مورد استفاده قرار دهید . سورینت پیشنهاد می کند از تمامی کانال های ارتباطی موجود استفاده کنید تا حتی یک مشتری را نیز از دست ندهید .

می خوانم
ارائه خدمات سئو و بهینه سازی سایت

وب سایت چند زبانه

در عصر دیجیتال فروش محلی معنا ندارد و گستره مشتریان تا آنسوی مرزها نیز پیش می رود . لذا نیاز است خدمات و محصولات خود را به سایر زبان ها نیز ارائه کنید تا مشتریان خارجی خود را از دست ندهید . معمولا در کشور ما زبان های عربی و انگلیسی بیشتر مورد استفاده قرار می گیرند .

معرفی محصولات و خدمات

یکی دیگر از بخش های مهم سایت بخش معرفی محصولات و خدمات شرکت خواهد بود . اساساً هدف از راه اندازی سایت همین موضوع است و نیاز است که محصولات و خدمات خود را به بهترین نحو معرفی کنید . ارائه تصاویر و ویدئوهای مختلف ، نوشتن مقالات متعدد و مرتبط با کسب و کار خود ، معرفی همکاران و . . . می تواند اعتبار شما را نزد مشتریان بیش از پیش بهبود بخشد .

آمار بازدید و آنالیز پیشرفته

مشاهده آمار وب سایت بصوریت ریز با امکان آنالیز آن این فرصت را به شما خواهد داد تا نقاط قوت و ضعف خود را شناسایی کنید . استقبال کاربران از موضوع یا صفحه ای خاص و یا بالعکس عدم اشتیاق آنها در مشاهده خدمات و محصولات شما نشانگر تصمیمات اشتباه در طراحی سایت ، معرفی محصولات و . . . خواهد بود که شما با آنالیز پیشرفته سایت قادر به بررسی و رفع مشکلات اینچنینی خواهید بود .

سئو و بهینه سازی

اکثر مشتریان شما از طریق موتورهای جستجو با سایت شما اشنا خواهند شد . لذا هر چقدر بتوانید وب سایت خود را در این خصوص بهینه کنید تا موتورهای جستجو توجه بیشتری به شما کنند مشتریان بیشتری به سمت شما سرازیر خواهند کرد . علمی که جهت فعالیت در این حوزه نیاز است علم سئو و بهینه سازی وب سایت است . SEO به معنی بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو است . هر چقدر سایت شما برای موتورهای جستجو شفاف تر و خواناتر باشد محصولات ، مقالات و خدمات شما در رتبه های بالاتر موتورهای جستجو قرار خواهد گرفت و بالطبع کاربران بیشتری را پذیرا خواهید بود .

سورینت علاوه بر بهینه سازی و افزایش سئو سایت شما این امکان را فراهم نموده است که مدیران وب سایت ها خود نکات مختلف سئو را فرا گرفته و در سایت خود پیاده سازی نمایند . جهت کسب اطلاعات بیشتر و شرکت در دوره های جامع “فتح قله های گوگل” با ما تماس حاصل نمایید .

چه عواملی در هزینه های مربوط به طراحی سایت تاثیر گذار است ؟

 • سابقه شرکت
می خوانم
طراحی سایت فروشگاهی

شرکت هایی که سابقه کار بیشتری دارند بالطبع نمونه کارهای بیشتری نیز به شما ارائه خواهند کرد و به دلیل تجربه بالاتری که نسبت به سایر طراحان وب سایت دارند هزینه بیشتری از شما دریافت خواهند نمود . این شرکت ها کاملا قابل اعتماد بوده و تعداد بالای پروژه های انجام شده توسط آنها نشانه ارائه خدمات خوب و قابل قبول به مشتری بوده است .

یکی از فواید انتخاب یک شرکت با سابقه برای دریافت خدمات طراحی سایت ، سرعت عمل در ارائه خدمات و کیفیت اجرای پروژه خواهد بود و شما با انتخاب شرکت های با سابقه زمان و وقت خود را می خرید .

 • گرافیک

گرافیک یک وب سایت یکی از بخش های پراهمیت سایت است . زیرا کاربران پس از ورود به سایت شما طی 3-6 ثانیه تصمیم می گیرند که در وب سایت شما بمانند یا خیر . هرچه میزان ماندگاری افراد در وب سایت شما بیشتر شد احتمال خرید و تبدیل بازدیدکنندگان به مشتری افزایش می یابد . پس برای گرافیک وب سایت خود وقت و سرمایه گذاری مناسبی صرف کنید .

 • شیوه کد نویسی

کد نویسی استاندارد از بخش هایی است که کاربر متوجه ان نمی شود . بسیاری از طراحان از نرم افزارهای طراحی قالب استفاده می کنند که کدهای تولید شده توسط این نرم افزاها استاندارد های لازم را نداشته و احتمال تداخل آنها با افزونه های نصب شده بسیار زیاد است و ممکن است باعث خرابی سایت شما در آینده شود . بعلاوه اینکه اگر مجموعه ای حرفه ای طراحی سایت شما را انجام داده باشد می توانید نسبت به امنیت وب سایت و سرعت نمایش سایت خود مطمئن باشید .

 • سئو و بهینه سازی سایت

سئو و بهینه سازی وب سایت که امروزه جزء لاینفک وب سایت ها شده است هزینه بالایی به خود اختصاص خواهد داد . در صورتی که پس از طراحی وب سایت به فکر سئو و بهینه سازی آن باشید به مراتب هزینه بیشتری می بایست انجام گیرد . زیرا نیاز است کدهای وب سایت بررسی و در صورت لزوم تغییر کند . بنابراین بهتر است در همان مراحل اولیه طراحی ، بحث سئو و بهینه سازی وب سایت را مد نظر قرار دهید ، به این دلیل که پروژه وب سایت شما تبدیل به سرمایه گذاری خواهد شد و میتواند بازدیدکنندگان هدفمند به وب سایت شما وارد کند.

 • خدمات هاست و دامنه

برخی طراحان وب سایت علاوه بر خدمات طراحی ، سئو و بهینه سازی ، خدمات هاست و دامنه را نیز بر عهده می گیرند. همانطور که می دانید برای راه اندازی یک وب سایت علاوه بر طراحی یک سایت مناسب داشتن یک دامنه و یک هاست مطمئن ضروری است . هزینه های مربوط به دامین مشخص بوده و بسته به دامنه .com یا .ir مورد نظر تعرفه های خاص خود را دارد . اما در خصوص میزبانی وب یا هاستیگ قضیه متفاوت است . قیمت خدمات هاستینگ تعرفه مشخصی ندارد و بسته به کیفیت سرویس ها متغیر است . سورینت پیشنهاد می کند حتماً خدمات هاست و دامین خود را از طراح وب سایت خود دریافت کنید چرا که سبب پشتیبانی راحت تر و سریعتر به شما خواهد شد .

 • پشتیبانی
می خوانم
هزینه طراحی سایت - تعرفه طراحی سایت - نرخ طراحی سایت

نکته آخری که بسیار مهم و ضروری است بحث پشتیبانی است . بحث پشتیبانی برای شرکت ها هزینه هایی در پی دارد که می بایست این هزینه ها در هنگام طراحی وب سایت دریافت شود . لذا شرکت هایی که خود را متعهد به ارائه خدمات پشتیبانی می بینند این هزینه ها را پیش بینی کرده و در ابتدای قرارداد دریافت می کنند . بسیار شاهد بوده ایم که طراحان وب سایت ها قیمت های پایین تری به مشتری ارائه داده و در هنگام پشتیبانی از زیر بار مسئولیت شانه خالی کرده و نمی توانند به وظابف خود در این خصوص عمل کنند .

از هزینه های مجدد پس از طراحی وب سایت جلوگیری کنید :

 • هر آنچا مد نظر دارید بر روی کاغذ پیاده سازی نمایید . در صورت که در آینده ممکن است بخواهید بخشی یا امکانی به سایت خود اضافه کنید حتما آن را با طراخ وب سایت خود در میان بگذارید .
 • همزمان با طراحی سایت خود مبحث سئو و بهینه سازی را یاداور شوید و از طراح وب سایت خود بخواهید صفحات سایت شما را با کد های استاندارد نوشته و اصول بهینه سازی و سئو را در دستور کار قرار دهد .
 • دامنه مناسبی خریداری کنید . دامنه برند شما بوده و تعویض دامنه به معنی از دست دادن اعتبار گذشته شما خواهد بود و هزینه های بسیار زیادی به کسب و کار شما تحمیل خواهد کرد .
 • حتماً بحث پشتیبانی و آموزش کار با سیستم را جدی بگیرید . داشتن یک وب سایت مانند خرید یک تردمیل است . شما با خرید تردمیل تناسب اندام نخواهید داشت ، بلکه نیاز است مدام با آن کار کرده و با استفاده مناسب از آن به تناسب اندام برسید . در یک سایت هم نیاز است بصورت مداوم آن را بررسی و آنالیز کرده و ایرادات کار را رفع نمایید .