طراحی سایت فروشگاهی

اخطار ! با طراحی سایت پول خود را دور نریزید

5دلیل برای این که وب سایت سفارش ندهید.
آیا شما هم فکر می کنید طراحی سایت پول دور ریختن است؟
آیا فکر می کنید با طراحی وب سایت نمی توانید درامدتان را 2 تا 3 برابر افزایش دهید.
با وب سایتتان هر روز 3 بسته اسکناس 10 هزار تومانی در حساب شخصی تان داشته باشید .
آیا شما هم می خواهید از طریق وب سایت ساعتی یک دسته تراول 50 هزارتومانی درآمد داشته باشید ؟
با وب سایتتان آخر هر ماه به ارزش 2 سکه طلا درآمد داشته باشید.
چگونه وب سایتتان را به ماشین پول سازی تبدیل کنید.
چگونه اعتبارتان را با وب سایت افزایش دهیذ .

مزایای طراحی سایت

1- افزایش اعتبار با داشتن وب سایت.
2- در دسترس بودن مشتریان در 24 ساعت روز و 7 روز هفته
3- سهولت ارجاع مشتریان جدید به شرکت
4- افزایش درآمد از طریق افزایش فروش و مشتریان
5- کمک به یافتن مشتریان بالقوه
6- تبلیغات بدون مرز
7- افزایش دسترس مخاطبین موبایلی با قابلیت سازگاری با موبایل
8- تحویل طی 21 روز و ورود قدرتمند در فضای اینترنت
9- ایجاد ارتباط مستحکم با مخاطبین و مشتریان
10- پاسخگویی سریع تر به مشتریان

 

داستان تجاری من در طراحی سایت

من در سال 1389 به همراه برادرم اقدام به تاسیس یک مرکز آموزشی کردیم که در این مرکز آموزش منابع کنکور سراسری انجام می شد اما به شیوه ای متفاوت ( ثبت نام ، برگزاری کلاس های آموزشی و برگزاری آزمون های دوره ای که به صورت آنلاین و از طریق وب سایت انجام می شد ) با این تصور که هیچ مجموعه آموزشی دیگری وارد این نوع از آموزش نشده و اینکه شرایطی را فراهم می کنیم که تمام دانش آموزان از سرتاسر کشور می توانند از این خدمات و مدرسین برتر کشور بهرمند شوند می توانیم بخش بزرگی از این بازار را به خودمان اختصاص دهیم اما با گذشت 12 ماه هیچ ثبت نامی انجام نشد و یک تجربه بدی هم در طراحی وب سایت داشتیم به این ترتیب بود که با تحقیق و بررسی شرکت های مختلف طراحی سایت بالاخره اجرای وب سایت را به یکی از شرکت هایی که پروژه های خوبی هم داشت سپردیم اما چند اتفاق بد برای پروژه ما افتاد اولین اتفاق این بود که شرکت طراح بدون تحلیل پروژه و نوع کار اجرایی به لحاظ گرافیکی و امکانات وب سایت آموزشی ما را طراحی کرد . دومین اتفاق عدم توانمندی در مشاوره جهت بازاریابی اینترنتی و معرفی راهکار ها و این که امکانات و ابزارهای تحت وب چه کمکی می توانند بکنند . سومین مشکل که تجربه کردیم این بود ، پروژه ای که کاملا آماده تحویل نبود را با انجام تصفیه حساب تحویل دادند و هیچ درصدی از پروژه به عنوان حسن انجام کار قرار نگرفت و پس از تحویل پروژه مشکلات اجرایی یکی یکی مشخص می شد که بعد از پیگیری های فراوان مشکل برطرف می شد و بدترین تجربه ما این بود که با درخواست کوچکترین تغییر در وب سایت مبلغ قابل توجهی مطالبه می شد اما این را هم قبول داشتیم که اگه تغییر اساسی و بنیادی باشد باید اجرت لازمه پرداخت شود . در نهایت به بررسی مشکلات مدیران وب سایت های دیگر پرداختیم تا بتوانیم شرکت مناسبی جهت اجرای پروژه پیدا کنیم که متاسفانه مشکل عمده مدیران وب سایت ها بدون توجه به شرکت مجری دقیقا همین مشکلات ما بود . اینجا بود که اقدام به فراگیری طراحی وب سایت و بازاریابی اینترنتی کردم و مسیر کسب و کار من تغییر کرد و از زمان اولین اجرای پروژه وب سایت تمام مشکلاتی که خودم داشتم مورد توجه بود تا همچین تجربیاتی برای مشتریان ما تکرار نشود .

پیشنهاد می کنیم این مقاله خواندنی را هم مطالعه کنید  طراحی سایت شرکتی

اگر وب سایتی داشته باشید که پارامترهای لازم جهت بازاریابی اینترنتی را نداشته باشد یک سال از عمر تجاری خود را جهت گرفتن باز خورد و نتیجه از آن صرف خواهید کرد و خسته و ناامید ، هیچ نتیجه ای جز از دست دادن وقت ، پول و انرژی حداقل معادل 24 میلیون تومان نداشته است.
پیشنهاد ویژه :
سرمایه گذاری مورد نیاز جهت طراحی سایت ارزشی معادل یک تور تفریحی خارج از کشور که این نوع سرمایه گذاری برای همیشه برای شما می ماند و باعث افزایش میران فروش و افزایش درامدی معادل 3 تور تفریحی خارج از کشور خواهد شد .

 

هدایای ما :
1000 عدد کارت ویزیت لمینت برجسته . استند معرفی وب سایت و 7 پوستر A3
گارانتی محصول :
در صورتی که به هر دلیلی از وب سایت طراحی شده که با متد ها و استاندارد های بازاریابی اینترنتی تهیه می شود رضایت نداشته باشید طی مدت 2 روز پس از اعلام عدم رضایت کل وجه به شما عودت داده می شود.

سوالات متداول در طراحی سایت :

1- حداقل قیمت طراحی وب سایت چقدر است ؟ قیمت وب سایت های اجرا شد با توجه به امکانات مورد نیاز کاملا متفاوت هستند و چون نسبت به امکانات درخواستی ، میزان ساعات و تعداد افرادی که باید روی پروژه کار کنند متفاوت خواهد بود جهت اطلاع و مشاوره می توانید با شماره 09151250183 شما حاص فرمایید
2- روش پرداخت در قرارداد طراحی سایت به چه شکلی است ؟ 50 % میزان سرمایه گذاری زمان تنظیم قرارداد 35% زمان تحویل نهایی پروژه و 15 درصد هم یک هفته پس از تحویل پروژه به عنوان حسن انجام کار جهت اینکه نسبت به نحوه اجرا تحویل پروژه اطمینان داشته باشید
3- آیا هاست و دامنه رایگان است ؟ بله هاست و دامنه به صورت کاملا رایگان می باشد .
4- وب سایت ما طی چه مدت زمانی اجرا می شود ؟ با توجه به حجم پروژه می تواند متفاوت باشد اما به طور معمولی طی 21 روز کاری پروژه شما آماده تحویل خواهد بود
5- جهت سفارش وب سایت چه اطلاعاتی نیاز دارید ؟ برای اینکه پروژه اجرای وب سایت آغاز شود امکانات مورد نیاز جهت طراحی ( مثل فرم سفارش ، معرفی خدمات و محصولات و … ) که جهت تکمیل تر شدن آنها می توانید با واحد بازرگانی مشورت داشته باشید اطلاعات شرکت یا مجموعه شما اطلاعات تماس و مشخصات محصولات و خدمات و عکس
6- زمانبندی اجرا و تحویل وب سایت به چه ترتیبی است ؟ مدت زمان تحویل وب سایت 21 روز خواهد بود و به این ترتیب تقسیم بندی می شود 7 روز کاری جهت تکمیل اطلاعات و ب سایت شامل مشخصات شرکت محصولات و خدمات طی 14 روز طراحی اولیه وب سایت ارائه شده تا شما نظرات خودتان را نسبت به طرح اعلام کنید تا تغییرات مورد نیاز اعمال شود و طی 7 روز این تغییرات بر روی وب سایت اعمال خواهد شد .
7- در صورتیکه طراحی انجام شده با سلیقه من متناسب نبود چه اتفاقی می افتد ؟ با توجه به تجربه ای که در طراحی داشته ایم در ابتدای اجرای پروژه با 4 سوال به سلیقه شما نزدیک خواهیم شد و طراحی بر مبنای پاسخ هایی که به این سوالات داده اید اجرا می شود اما ر صورتی که باز هم طرح به سلیقه شما نزدیک نباشد 2 راه حل وجود دارد 1- با توجه به اعلام نظر های شما بر روی طرح اولیه به سلیقه شما نزدیک خواهیم شد 2- می توانید از شرایط گارانتی محصول استفاده کرده و کل مبلغ پرداختی شما به حساب بانکی تان واریز خواهد شد.

پیشنهاد می کنیم این مقاله خواندنی را هم مطالعه کنید  طراحی سایت پزشکی

مراحل طراحی سایت :

در صورتیکه تمایل به سفارش طراحی وب سایت دارید مراحل سفارش به این ترتیب خواهد بود
1- مشاوره با بخش بازرگانی به لحاظ امکان سنجی و امکانات مورد نیاز
2- اعلام میزان سرمایه گذاری مورد نیاز جهت طراحی سایت از سوی ما
3- تنظیم قرارداد طراحی سایت که با پرداخت 50% مبلغ قرارداد قطعی می شود
4- اعلام سلایق و پیشنهادات جهت طراحی
5- طی 7 روزکاری اطلاعاتی که تمایل دارید در وب سایت گنجانده شود را به ما تحویل می دهید
6- 14 روز پس از تنظیم قرارداد طرح اولیه وب سایت جهت بررسی شما بر روی یک دامنه تست ارائه می گردد .
7- اعلام نظر و ارائه پیشنهاد جهت تکمیل طرح از سوی شما
8- تحویل پروژه نهایی 7 روز پس از اعلام نظر و ارائه پیشنهادات شما و پرداخت 35% مبلغ پروژه ( در این مرحله تمامی خواسته های شما لحاظ شده است )
9- یک هفته حسن انجام کار و در صورت تایید نهایی از سوی شما تسویه کامل و پرداخت 15% الباقی
اگر در زمانی كه این بخش را مطالعه می کنید ، به ما دسترسی ندارید و یا خارج از ساعت کاری است می توانید فرم مشاوره ذیل را تکمیل کنید تا در ساعت كاري با شما تماس بطيريم و در ساعت کاری 8 الی 21 با شماره 09151250183 تماس حاصل نموده یا با همین شماره از طریقتلگرام با ما در تماس باشید .

تمام مراحل فوق برای طراحی سایت شرکتی و طراحی سایت پزشکی مشترک است

در صورتی که هنوز تصمیم به سفارش طراحی وب سایت خود را نگرفته اید می توانید این کتاب رایگان را مطالعه نمایید .

پیشنهاد می کنیم این مقاله خواندنی را هم مطالعه کنید  هزینه طراحی سایت | تعرفه طراحی سایت | نرخ طراحی سایت

 

10 اقدام موثر ! چگونه وب سایتمان را به درخت پول تبدیل کنیم !

تا زمانی که این کتاب رایگان را نخوانده اید نسبت به طراحی سایت و یا تغییر در آن ، خودداری کنید .

در این کتاب حقایقی بیان خواهد شد که بیش از 90% مدیران وب سایت ها اطلاع ندارند نیز سعی شده برای رفع آنها راهکار هایی عملی بیان شود .
از 1 مرداد ماه تا 9 شهریور ماه ، 1028 نفر این کتاب را درخواست کرده اند .
چرا خواندن این کتاب برای شما مفید است ؟
در این کتاب نکاتی بیان شده است که نظرات شما را در رابطه با امکانات ، گرافیک و طراحی وب سایت دگرگون می نماید و شما را با روشهای هدف گذاری وب سایت ، انتخاب امکانات ، بازاریابی اینترنتی و نیازسنجی های وب سایت آشنا می کند
از 1 مرداد ماه تا 9شهریور ماه ، 1025نفر این کتاب را درخواست کرده اند.

این کتاب با دو فرمت ارائه می شود :

PDF برای دوستانی که علاقمند به مطالعه توسط لپ تاپ یا رایانه شخصی هسنتد

epub برای دوستانی که علاقمند به مطالعه توسط موبایل یا تبلت هستند .

3 پاسخ
 1. بهمن رهنما
  بهمن رهنما گفته:

  با سلام و ارادت چند تا انتقاد به صورت رک و صریح : تو مطالب بالا کاش یه حداقل و حداکثری برای قیمت طراحی سایت بیان می کردین وقتی قیمت سایت رو نمی دین چه جوری اعلام می کنین که دامنه و هاست رایگانه دامنه ای آر مثلا 4000 بیشتر نیست که اصلا عددی حساب نمی شه این جوری طرف مقابل فکر می کنه یه جورایی دارین بازیش می دین!!
  وقتی کارتان طراحی سایت باشه مطمئنا بهترین نمونه سایت طراحی شده از طرف شما ، سایت رسمی شماست . همون سایتی که پایگاه رسمی شماست متاسفانه سایت شما انگار روح ندارد مطالب از لحاظ نوشتاری ( چه ادبی ، چه از لحاظ چینش و یا طرح مطلب) خیلی خوب کار شده اما تصویر بی روح پس زمینه تو ذوق می زنه جوری که شاید بازدید کننده در وحله اول خیلی سریع از مطالب بگذره . . .
  فعلا تا بعد

  پاسخ دادن
  • مدیریت
   مدیریت گفته:

   سلام جناب رهنما
   ممنون از انتقادتون
   منظور از این که تامین هاست و دامنه با ماست اینه که اگه قیمتی اعلام بشه قیمت تمام شده است و نهایی و هنگام عقد قرارداد هزینه های جداگانه اعلام نخواهد شد
   در رابطه با طراحی سایت خودمان هم درست می فرمایید ! طراحی مجددی انجام خواهد شد
   لازمه ذکر کنم این طرح که در حال حاظر فعاله بعد از انتقاد آقای رهنما فعال شده

   پاسخ دادن
 2. سعید
  سعید گفته:

  سلام
  با چه زبانی برنامه نویسی می کنید و از چه فریم ورکی استفاده می کنید؟
  لطفا ایمیل کنید
  با تشکر

  پاسخ دادن

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *