طراحی سایت پزشکی

طراحی سایت پزشکی

آیا شما هم در طراحی سایت پزشکی مشکل دارید ؟
آیا شما هم نمی دانید چه امکاناتی را برای طراحی سایت پزشکی خود برگزینید ؟
آیا شما هم می‌خواهید با طراحی سایت برخی از مشکلات خود را مرتفع نمایید ؟
آیا شما هم می‌خواهید مانند دیگر مشتریان ما بخش توریست درمانی خود را ارتقاء دهید ؟

امروزه بخش بزرگی از جامعه برای حل بزرگ‌ترین و کوچک‌ترین مسائل و مشکلاتشان، ابتدا به جستجوی آنلاین اینترنتی می‌پردازند.
جامعه‌ی پزشکان برای معرفی خود و ارائه‌ی خدمات بهتر، نیازمند طراحی سایت پزشکی قوی و جذاب هستند. معرفی رزومه، خدمات آنلاین مانند رزرو اینترنتی، نشر مقالات و کتاب‌های خود، ثبت اخبار پزشکی و … مهم‌ترین مسائلی هستند که پزشکان می‌توانند با طراحی سایت پزشکی به‌صورت تخصصی از آن بهره‌مند گردند.
علاوه بر موارد ذکرشده، کلینیک‌های پزشکی، درمانگاه‌ها و بیمارستان‌ها با داشتن امکاناتی همچون تور مجازی، رزرو و تعیین وقت آنلاین، نمایش خدمات پزشکی خود و معرفی پزشکان خود، می‌توانند یک سایت پزشکی کامل را داشته باشند.
طراحی سایت برای پزشکان ، باید در مسائل گرافیکی و سئو (بهینه ‌سازی برای گوگل) قوی طراحی ‌شده باشند. کاربران با ورود به سایت یک پزشک باید با خدمات آن پزشک و یا کلینیک و یا بیمارستان و درمانگاه روبه‌رو شوند. طراحی سایت پزشکی باید طوری باشد که امکانات اصلی آن مانند رزرو آنلاین، معرفی خدمات، منوهای سایت ازجمله درباره ما و تماس با ما و اسلاید تصاویر جهت جذاب شدن سایت، به‌درستی در کنار هم قرار بگیرند.
امکان ثبت ژورنال‌های پزشکی در سایت، مقالات و اخبار روز دنیای پزشکی با قابلیت دسته‌بندی موضوعی پزشکی نیز می‌تواند در بهتر شدن سایت کمک نماید.

پایه‌ی طراحی سایت پزشکی باید بر اساس موتورهای جستجوگر گوگل باشد تا کاربران در موضوعات مختلف بتوانند سایت را پیدا نمایند.

طراحی سایت پزشکی و ویژگی های آن

مهم‌ترین ویژگی طراحی سایت یک سایت پزشکی و درمانی، نمایش خدمات و تخصص‌های پزشکی درمانی و معرفی کامل پزشک و یا کلینیک می‌باشد.
درصورتی‌که سایت برای یک پزشک طراحی گردد، نمایش درباره‌ی من و رزومه‌ی دکتر ، اطلاعات تماس، مطب‌ها و یا کلینیک‌های طبابت وی و تخصص‌ها از ملزومات کار هستند. و درصورتی‌که سایت برای یک کلینیک و یا بیمارستان و مطب طراحی شود، ارائه‌ی خدمات و تخصص‌های پزشکی درمانی آن محل‌ها، نمایش اطلاعات پزشکان و کارکنان آن محل، نمایش تصاویری از محل حتی به‌صورت تور مجازی و 3 بعدی ، از مواردی است که باید در طراحی سایت پزشکی کلینیک‌های درمانی و مطب‌ها و بیمارستان‌ها لحاظ گردد.
لازم به ذکر است درصورتی‌که بخواهید درزمینهٔ توریست درمانی فعالیتی قوی داشته باشید می‌توانید کشور و مخاطبین خود را انتخاب نموده به‌طور مثال کشورهای حوزه خلیج‌فارس ( کشورهای عربی ) و کشورهای آسیای میانه CIS گزینه‌های بسیار خوبی برای فعالیت درزمینهٔ توریست درمانی می‌باشد.

پیشنهاد می کنیم این مقاله خواندنی را هم مطالعه کنید  سئو

در کنار امکانات ویژه سایت‌های پزشکی، رعایت اصول سئو و بهینه سازی برای گوگل، مهم‌ترین مسئله‌ای است که باید در طراحی سایت پزشکی رعایت شود. چراکه با استفاده از این ویژگی، سایت توسط مشتریان و متقاضیان دیده خواهد شد. توجه داشته باشید که حدود 80 درصد بازدیدکنندگان سایت‌ها از طریق موتور جستجوگر گوگل به سایت‌ها وارد خواهند شد. پس یک سایت بهینه‌شده برای گوگل مهم‌ترین ویژگی جانبی است که یک سایت باید دارا باشد.

هدف از داشتن سایت پزشکی چیست ؟

معرفی پزشک یا مطب یا کلینیک، ارائه‌ی خدمات و تخصص‌ها به بازدیدکنندگان سایت، پیدا کردن متقاضیان و بیماران، ارتباط با بیماران از طریق پرسش و پاسخ‌ها و نظر دهی، نمایش اطلاعات تماس به کاربران و بیماران، نمایش فضا و مکان مطب یا کلینیک به‌صورت تور مجازی و … ازجمله اهدافی است می‌توان با طراحی سایت پزشکی و مختص پزشکان و کلینیک‌های درمانی به آن رسید.
با استفاده از یک سایت پزشکی قوی می‌توان جدا از ارائه‌ی خدمات به مشتریان و بیماران گذشته، متقاضیان جدیدی نیز پیدا نمود. این کار با استفاده از ارتقای رتبه‌ی سایت در کلمات کلیدی در موتور جستجوگر گوگل انجام می‌پذیرد.
راضی نگه‌داشتن مشتریان و بیماران قدیمی یکی از مواردی است که توسط طراحی سایت می‌توان به آن رسید. با داشتن سیستم رزرواسیون آنلاین، کاربران می‌توانند بدون مراجعه به مطب یا کلینیک، از امکان تعیین وقت قبلی بهره‌مند شوند.

دلایل موفقیت سایت‌های پزشکی

نهایت موفقیت یک سایت پزشکی، آوردن کاربران و بیماران هدف به سایت با استفاده از نتایج گوگل و بالا آمدن سایت در موتور جستجوی گوگل می‌باشد.
درصورتی‌که سایت پزشکی در زمینهٔ ی کاری خود و روی کلمات هدف خود در صفحه‌ی اول گوگل بیاید می‌تواند مشتریان و کاربران بسیاری را جذب نماید. شرکت طراحی سایت سورینت باتجربه‌ی بسیار در این مورد و شناختن کلمات کلیدی هدفمند توانسته است مشتریان خود را بسیار راضی نماید.
اما نکته‌ی مهم بعد از آوردن کاربران جدید به سایت و همچنین برای کاربران قدیمی و یا مشتریان، نگه‌داشتن آن‌ها در سایت می‌باشد. برای این امر، امکانات کامل، ظاهر جذاب و گرافیک قوی و البته سرعت بسیار سایت اصلی‌ترین مسائلی است که باید انجام گردد.
به‌طور خلاصه موفقیت یک سایت پزشکی به دو عامل آوردن مشتریان و بیماران جدید آن‌هم به‌صورت هدفمند (رتبه‌ی بالا در نتایج گوگل در کلمات کلیدی) و سپس نگه‌داشتن کاربران با استفاده از سرعت، کارایی و گرافیک جذاب سایت، ارتباط مستقیم دارد.

پیشنهاد می کنیم این مقاله خواندنی را هم مطالعه کنید  طراحی سایت شرکتی

امکانات پیش‌فرض سایت‌های پزشکان و کلینیک‌های درمانی

1. امکان رزرواسیون و مشخص نمودن زمان قرار با پزشک یا تعیین وقت در کلینیک در سایت
2. امکان داشتن بانک کتاب‌ها و مجلات پزشکی
3. نمایش محل مطب یا کلینیک در نقشه‌ی گوگل
4. بخش معرفی خدمات و تخصص‌های کلینیک و یا پزشک
5. معرفی کادر پزشکی
6. امکان اضافه نمودن صفحات نامحدود به منو و قرار دادن محتوا در صفحات
7. قابلیت تغییر چیدمان منو
8. امکان مدیریت متون و تصاویر در تمامی صفحات اضافه‌شده به سایت
9. در نظر گرفتن بخش اخبار و مقالات با ثبت بی‌نهایت خبر و مقاله در طراحی سایت
10. نظرسنجی
11. بخش نظرات کاربران در رابطه با خبر، مقاله و…
12. بخش تبلیغات بنری و عکسی
13. ثبت نامحدود منوهای تودرتو در سایت
14. بخش تماس با ما و ارسال پیغام به ایمیل‏های مدیر سایت
15. بخش گالری تصاویر با امکان تعریف آلبوم و عکس‏های نامحدود
16. بخش گالری فیلم
17. ایجاد صفحات نامحدود برای سایت
18. بخش اسلاید تصاویر هدر سایت و با جلوه‌های ویژه
19. بخش مدیران و سطح دسترسی آن‌ها
20. تنظیم کلمات کلیدی سایت برای هر صفحه جداگانه جهت سئو قوی‏تر
21. و …

طراحی اختصاصی وب‌سایت پزشکی

ویژگی اصلی طراحی سایت برای پزشکان و کلینیک‌های درمانی توسط شرکت سورینت ، طراحی مطابق با استانداردهای گوگل و سرعت لود بالا می‌باشد
مسلماً نرم‌افزاری که کپی و یا آماده باشند در مقایسه با سیستمی که به‌صورت اختصاصی و مطابق با استانداردهای روز و نظر مشتری و تجربیات فراوان یک شرکت طراحی سایت ، ایجاد گردد، کم‌ارزش‌تر است.
نداشتن محدودیت در اختصاصی بودن طراحی، تجربه‌ی بالا در طراحی سایت پزشکی موفق، حضور طراحان ، گرافیستان و برنامه نویسان مجرب و سئو کاران حرفه‌ای، ازجمله تفاوت‌های اصلی شرکت طراحی سایت سورینت می‌باشد.
جهت مشاوره می‌توانید با شماره 09151250183 یا تلگرام همین شماره با ما در ارتباط باشید یا با تکمیل فرم ذیل کارشناسان ما در اولین فرصت با شما تماس خواهند گرفت
فرم مشاوره

پیشنهاد می کنیم این مقاله خواندنی را هم مطالعه کنید  هزینه طراحی سایت | تعرفه طراحی سایت | نرخ طراحی سایت

هزینه طراحی سایت پزشکی و کلینیک‌ها

هزینه‌ی طراحی سایت پزشکی و پیاده‌سازی آن بستگی به امکانات موردنظر شما برای وب‌سایت خود دارد. تعرفه‌های طراحی سایت پزشکی ، با توجه به زمان و ارزش کاری سنجیده شده و به‌صورت منصفانه‌ای ارائه می‌گردد.
ولی به‌طورکلی می‌توان گفت ارزش سرمایه‌گذاری در طراحی سایت پزشکی معادل انجام یک عمل پیوند مو یا جراحی زیبایی بینی می‌باشد که با انجام این سرمایه‌گذاری مطمئناً تعداد بیماران خیلی بیشتری با سایت شما آشنا خواهند شد و نمونه کارهای بیشتری نیز از کارهای شما خواهند دید و می‌تواند عاملی برای ایجاد ترافیک بیشتر در مطب یا کلینیک باشد .

از شما دعوت می کنیم نمونه طراحی سایت پزشکی را ببینید

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *