چرا طراحی سایت پزشکی؟

 • آیا نمی دانید برای وب سایت پزشکی خود چه امکاناتی نیاز دارید ؟

 • داشتن بک وب سایت چگونه می تواند به یک پزشک کمک کند ؟

تجربه مشتریان ما در خصوص دریافت خدمات ارائه شده

اگر در اینترنت به دنبال جستجوی پزشکان با تخصص خاصی باشید حتما با این مشکل مواجه شده اید که اطلاعات در خصوص پزشکان متخصص در اینترنت یافت می شود . در نتاریج جستجو اکثراً وب سایت هایی هستند که یک سری اطلاعات کلی و ناقص از پزشکان ارائه می کنند و اکثر شماره های تماس نیز غیر فعال هستند.

در حال حاضر پزشکان زیادی متقاضی طراحی سایت هستند اما یکی از مشکلاتی که در این حوزه وجود دارد این است که اکثر پزشکان وقت کافی برای بررسی ، برآورد نیاز ها و ارائه اطلاعات جهت طراحی سایت را ندارند . سورینت با توجه سابقه بسیار زیاد در طراحی انواع وب سایت های پزشکی و مهندسی پزشکی نیازهای این حوزه را شناسایی و به مشتریان معرفی می نماید . در ادامه به معرفی امکانات مورد نیاز برای طراحی وب سایت پزشکی می پردازیم .

طراحی قالب اختصاصی

قالب یک وب سایت معرف برند شماست به خصوص در طراحی سایت پزشکی . از انجا که برند ها منحصر به فرد هستند لذا قالب وب سایت ها نیز می بایست منحصر به فرد بوده و معرفی کننده برند شما باشد . در یک وب سایت پزشکی لازم است اطلاعات ، تصاویر و ویدئو های کافی از پزشک ، مطب ، تخصص ها و خدمات قابل ارائه برای بیماران قرار گیرد تا با اطلاعات کافی نسبت به پزشک مورد نظر اقدام به مراجعه نمایند . .

قالب رسپانسیو و واکنشگرا

با توجه به اینکه تعداد کاربران موبایل روز به روز در حال افزایش است لذا می بایست وب سایت شما از طریق تلفن های همراه و ابعاد مختلف صفحه نمایش بخوبی مشاهده شود و متناسب با هر ابعادی ، تغییر شکل دهد . متاسفانه اکثر قالب های قدیمی رسپانسیو نبوده و فقط در کامپیوتر ها نمایش مناسبی دارند . سورینت پیشنهاد می کند در سفارش طراحی وب سایت شرکتی خود حتما رسپانسیو بودن سایت را مد نظر قرار دهید .

وب سایت چند زبانه

یکی از فعالیت هایی که می تواند به اقتصاد کشور کمک کند فعالیت در حوزه توریست درمانی می باشد . پتانسیلی که در کشور ما با قوت بسیار زیادی وجود دارد . بیمارانی که از کشورهای عربی همچون کویت ، عراق ، عربستان و . . . و بیمارانی که از کشورهای ترکمنستان ، قزاقستان و بطور کلی از آسیای میانه جهت امور درمانی به کشور ما سفر میکنند  می توانند به اقتصاد کشور کمک بسیار بزرگی نمایند . شرکت سورینت با ت.جه به تجربه خوبی که در اجرای پروژه های توریست درمانی دارد می توانیم با قدرت تمام بگوییم وب سایت شما را در این حوزه به بهترین شکل ممکن و با توجه به اصول طراحی بین المللی اجرا نموده تا با توانی مضاعف در این عرصه گام بردارید .
پس با طراحی سایت پزشکی تعداد توریست های خود را متحول کنید

می خوانم
هزینه طراحی سایت - تعرفه طراحی سایت - نرخ طراحی سایت

معرفی کانال های ارتباطی

یکی از مهمترین بخش های یک وب سایت معرفی روش های ارتباط با شرکت است . بسته به اینکه مشتریان شما از چه قشری هستند می توانید راه های ارتباطی مختلفی نظیر تلفن ، مویابل ، فکس ، ایمیل ، پیامک ، شبکه های اجتماعی و . . . را مورد استفاده قرار دهید . سورینت پیشنهاد می کند از تمامی کانال های ارتباطی موجود استفاده کنید تا حتی یک مشتری را نیز از دست ندهید .

معرفی محصولات و خدمات

یکی دیگر از بخش های مهم سایت پزشکی بخش معرفی تخصص ها و خدمات خواهد بود . اساساً هدف از راه اندازی یک وب سایت پزشکی همین موضوع است و نیاز است که خود را به بهترین نحو معرفی کنید . ارائه تصاویر و ویدئوهای مختلف ، نوشتن مقالات متعدد و مرتبط با حوزه تخصصی خود می تواند اعتبار شما را نزد بیماران بیش از پیش بهبود بخشد .

سیستم نوبت دهی آنلاین

با توجه به افزایش بیماران و جلوگیری از ازدحام در بخش پذیرش بیمارستان ها و مطب پزشکان ، سیستم های نوبت دهی آنلاین ایجاد شدند . از طریق این سیستم بیماران علاوه بر آشنایی با شما و تخصص ها و خدمات شما امکان دریافت نوبت بصورت اینترنتی را خواهند داشت . به این ترتیب بسیاری از مشکلات نظیر مراجعه و انتظار برای رسیدن نوبت ، ازدحام و درگیری ، نقل و انتقال پول نقد و . . . برطرف خواهد شد . و در پی همه اینها در ارائه خدماتی سریع پیشتاز خواهید بود .

مشاوره پزشکی

بسیاری از بیماران از بیماری خود اطلاع ندارند و یا نمی دانند علایم پدید آمده در آنها نشانه کدام بیماری است . لذا ضروری است پزشکان در وب سایت خود بخشی به عنوان مشاوره پزشکی با هدف ارائه خدمات مشاوره ، پاسخ یه سوالات بیماران و . . . فراهم آورند و از این طریق به راهنمایی بیماران بپردازند . ثبت پرسش و پاسخ های احتمالی در این بخش می تواند در وقت شما صرفه جویی کرده و بیماران را به مطالعه پرسش های احتمالی آنها در سایت ارجاع دهید . در این خصوص هر چه بیماران اطلاعات بیشتری را در وب سایت شما ببینند به شما اعتماد بیشتری خواهند نمود .

سئو و بهینه سازی

اکثر مشتریان شما از طریق موتورهای جستجو با سایت شما اشنا خواهند شد . لذا هر چقدر بتوانید وب سایت خود را در این خصوص بهینه کنید تا موتورهای جستجو توجه بیشتری به شما کنند مشتریان بیشتری به سمت شما سرازیر خواهند کرد . علمی که جهت فعالیت در این حوزه نیاز است علم سئو و بهینه سازی وب سایت است . SEO به معنی بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو است . هر چقدر سایت شما برای موتورهای جستجو شفاف تر و خواناتر باشد محصولات ، مقالات و خدمات شما در رتبه های بالاتر موتورهای جستجو قرار خواهد گرفت و بالطبع کاربران بیشتری را پذیرا خواهید بود .

می خوانم
طراحی سایت شرکتی

سورینت علاوه بر بهینه سازی و افزایش سئو سایت شما این امکان را فراهم نموده است که مدیران وب سایت ها خود نکات مختلف سئو را فرا گرفته و در سایت خود پیاده سازی نمایند . جهت کسب اطلاعات بیشتر و شرکت در دوره های جامع “فتح قله های گوگل” با ما تماس حاصل نمایید .

چه عواملی در هزینه های مربوط به طراحی سایت تاثیر گذار است ؟

 • سابقه شرکت

شرکت هایی که سابقه کار بیشتری دارند بالطبع نمونه کارهای بیشتری نیز به شما ارائه خواهند کرد و به دلیل تجربه بالاتری که نسبت به سایر طراحان وب سایت دارند هزینه بیشتری از شما دریافت خواهند نمود . این شرکت ها کاملا قابل اعتماد بوده و تعداد بالای پروژه های انجام شده توسط آنها نشانه ارائه خدمات خوب و قابل قبول به مشتری بوده است .

یکی از فواید انتخاب یک شرکت با سابقه برای دریافت خدمات طراحی سایت ، سرعت عمل در ارائه خدمات و کیفیت اجرای پروژه خواهد بود و شما با انتخاب شرکت های با سابقه زمان و وقت خود را می خرید .

 • گرافیک

گرافیک یک وب سایت یکی از بخش های پراهمیت سایت است . زیرا کاربران پس از ورود به سایت شما طی 3-6 ثانیه تصمیم می گیرند که در وب سایت شما بمانند یا خیر . هرچه میزان ماندگاری افراد در وب سایت شما بیشتر شد احتمال خرید و تبدیل بازدیدکنندگان به مشتری افزایش می یابد . پس برای گرافیک وب سایت خود وقت و سرمایه گذاری مناسبی صرف کنید .

 • شیوه کد نویسی

کد نویسی استاندارد از بخش هایی است که کاربر متوجه ان نمی شود . بسیاری از طراحان از نرم افزارهای طراحی قالب استفاده می کنند که کدهای تولید شده توسط این نرم افزاها استاندارد های لازم را نداشته و احتمال تداخل آنها با افزونه های نصب شده بسیار زیاد است و ممکن است باعث خرابی سایت شما در آینده شود . بعلاوه اینکه اگر مجموعه ای حرفه ای طراحی سایت شما را انجام داده باشد می توانید نسبت به امنیت وب سایت و سرعت نمایش سایت خود مطمئن باشید .

 • سئو و بهینه سازی سایت

سئو و بهینه سازی وب سایت که امروزه جزء لاینفک وب سایت ها شده است هزینه بالایی به خود اختصاص خواهد داد . در صورتی که پس از طراحی وب سایت به فکر سئو و بهینه سازی آن باشید به مراتب هزینه بیشتری می بایست انجام گیرد . زیرا نیاز است کدهای وب سایت بررسی و در صورت لزوم تغییر کند . بنابراین بهتر است در همان مراحل اولیه طراحی ، بحث سئو و بهینه سازی وب سایت را مد نظر قرار دهید ، به این دلیل که پروژه وب سایت شما تبدیل به سرمایه گذاری خواهد شد و میتواند بازدیدکنندگان هدفمند به وب سایت شما وارد کند.

 • خدمات هاست و دامنه
می خوانم
طراحی سایت فروشگاهی

برخی طراحان وب سایت علاوه بر خدمات طراحی ، سئو و بهینه سازی ، خدمات هاست و دامنه را نیز بر عهده می گیرند. همانطور که می دانید برای راه اندازی یک وب سایت علاوه بر طراحی یک سایت مناسب داشتن یک دامنه و یک هاست مطمئن ضروری است . هزینه های مربوط به دامین مشخص بوده و بسته به دامنه .com یا .ir مورد نظر تعرفه های خاص خود را دارد . اما در خصوص میزبانی وب یا هاستیگ قضیه متفاوت است . قیمت خدمات هاستینگ تعرفه مشخصی ندارد و بسته به کیفیت سرویس ها متغیر است . سورینت پیشنهاد می کند حتماً خدمات هاست و دامین خود را از طراح وب سایت خود دریافت کنید چرا که سبب پشتیبانی راحت تر و سریعتر به شما خواهد شد .

 • پشتیبانی

نکته آخری که بسیار مهم و ضروری است بحث پشتیبانی است . بحث پشتیبانی برای شرکت ها هزینه هایی در پی دارد که می بایست این هزینه ها در هنگام طراحی وب سایت دریافت شود . لذا شرکت هایی که خود را متعهد به ارائه خدمات پشتیبانی می بینند این هزینه ها را پیش بینی کرده و در ابتدای قرارداد دریافت می کنند . بسیار شاهد بوده ایم که طراحان وب سایت ها قیمت های پایین تری به مشتری ارائه داده و در هنگام پشتیبانی از زیر بار مسئولیت شانه خالی کرده و نمی توانند به وظابف خود در این خصوص عمل کنند .

از هزینه های مجدد پس از طراحی وب سایت جلوگیری کنید :

 • هر آنچا مد نظر دارید بر روی کاغذ پیاده سازی نمایید . در صورت که در آینده ممکن است بخواهید بخشی یا امکانی به سایت خود اضافه کنید حتما آن را با طراخ وب سایت خود در میان بگذارید .
 • همزمان با طراحی سایت خود مبحث سئو و بهینه سازی را یاداور شوید و از طراح وب سایت خود بخواهید صفحات سایت شما را با کد های استاندارد نوشته و اصول بهینه سازی و سئو را در دستور کار قرار دهد .
 • دامنه مناسبی خریداری کنید . دامنه برند شما بوده و تعویض دامنه به معنی از دست دادن اعتبار گذشته شما خواهد بود و هزینه های بسیار زیادی به کسب و کار شما تحمیل خواهد کرد .
 • حتماً بحث پشتیبانی و آموزش کار با سیستم را جدی بگیرید . داشتن یک وب سایت مانند خرید یک تردمیل است . شما با خرید تردمیل تناسب اندام نخواهید داشت ، بلکه نیاز است مدام با آن کار کرده و با استفاده مناسب از آن به تناسب اندام برسید . در یک سایت هم نیاز است بصورت مداوم آن را بررسی و آنالیز کرده و ایرادات کار را رفع نمایید .