قوانین، شرایط و راهنمای استفاده از وب‌سایت رسمی طراحی سایت سورینت
کاربر گرامی، لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات و محصولات، به‌دقت ملاحظه فرمایید.
قوانین
1-توجه داشته باشید کلیه اصول و قوانین منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران و قانون تجارت الکترونیک است و متعاقباً کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است.
2-تمامي کاربران می‌بایست در هنگام ثبت‌نام در سايت ، از کلمات مناسب جهت استفاده در نام کاربري خود استفاده نمايند . در صورت مشاهده کلمات نامناسب ، اشتراک آن كاربر در اولين فرصت حذف خواهد شد.
3- وب‌سایت سورینت اطلاعات کاربران را با هیچ مجموعه‌ی دیگری به اشتراک نخواهد گذاشت و مراجع ذی‌صلاح فقط در صورت موارد مطرح در قانون، امکان استفاده از این اطلاعات را خواهند داشت.
4- اطلاعات موجود کاربران در وب‌سایت کاملاً شخصی می‌باشد؛ لذا جهت حفظ حریم اطلاعات شخصی کاربران، کاربر باید تعهد نماید تا عامل تلاش جهت هک کردن هرگونه اطلاعات موجود در سایت نبوده و هیچ‌گونه معاونت و یا مشارکتی با اشخاص حقیقی و یا حقوقی در این امر نداشته باشد. ضمناً کاربر تعهد می‌نماید که هرگونه اطلاع از توسل به هک کردن اطلاعات توسط شخص و یا موسسه‌ی دیگر را در اسرع وقت به وب‌سایت سورینت اطلاع دهد.
5- خدمات و محتوياتی که توسط محسن سیاح تولید و عرضه می‌گردند؛ صرفاً جهت استفاده‌ در این وب‌سایت هستند. هرگونه سوءاستفاده از اطلاعات از وب‌سایت سورینت پیگرد قانونی خواهد داشت و هیچ فرد حقیقی یا حقوقی اجازه‌ی سوءاستفاده از مطالب این وب‌سایت را ندارد و استفاده از مطالب تنها با عضویت در سایت امکان‌پذیر است.
6- استفاده از هرگونه کرالر (Crawler) یا ابزار مشابه جهت مرور یا کپی خودکار صفحات و اطلاعات سایت سورینت پیگرد قانونی خواهد داشت.
  نوع محصولات

محصولات در وب‌سایت رسمی سورینت  :
وب سایت های آماده شرکتی ، فروشگاهی و پزشکی
که در صورت خریداری و اعلام آدرس دامنه مورد نظر وب سایت خریداری شده بر روی وب دامنه مورد نظر فعال سازی خواهد شد و یک سال پشتیبانی رایگان از همان لحظه آغاز خواهد شد
  پرداخت وجه
پرداخت وجه به روش زیر امکان‌پذیر است:
کارت به کارت کردن وجه است. در این روش وجه محصول یا محصولاتی که انتخاب کرده‌اید را به کارت زیر
شماره کارت:
5022291020585855 بانک پاسارگاد
6219861032796814 بانک سامان
به نام محسن سیاح
انتقال دهید و سپس از طریق شماره تلفن 09151250183 به ما اطلاع دهید تا نسبت به سفارش شما اقدام کنیم.
  تحویل سفارشات
نحوه دریافت خدمات به این گونه خواهد بود که پس از خریداری وب سایت مورد نظر از طریق ناحیه کاربری خود آدرس دامنه مورد نظرتان را به واحد فنی اعلام نموده و طی 24 ساعت وب سایت خریداری شده بر روی دامنه شما فعال خواهد شد

نحوه دریافت خدمات پشتیبانی نیز از طریق ناحیه کاربری بخش ارسال تیکت می توانید مشکلات خود را برای ما ارسال بفرمایید
هرگونه سؤال خود را لطفاً از طریق ایمیل info@sorinet.irیا شماره 09151250183  در میان بگذارید.

ثبت شکایات